Мережа гуде! Те що трапилося після вибухів в Криму претендує на “Оскар”: З’явилось відео, де чітко стало зрозуміло, що вже скоро півострів буде знову наш

9 серпня 2022 року в Криму на території авібази росіян відбулась “бавовна”. Українці аплодують ЗСУ, а росіяни в паніці біжать із півострова, над яким незабаром знову замайорить синьо-жовтий прапор.

Так, новина про вибухи на території військової бази добре підняла настрій українцям, і поки що у ВСУ вдають, що ні до чого, західні експерти стверджують, що удар був здійснений зброєю саме українського виробництва.

Також українці почали “підстьобувати” росіян та бронювати номери в готелях Криму до Нового року. Про це стало відомо завдяки публікації однієї із громадянок нашої країни на платформі ТікТок.

Вона зателефонувала до кримського апарт-готелю “Таврида” в Ялті та українською мовою бронювала номери. Варто зазначити, що співрозмовниця її навіть розуміла.

Цікаву розмову українки Інни Попович ми наведемо нижче. Дівчина забронювала номер на сайті та їй передзвонили:

-Якого числа ви хочете заїхати?
-На новий рік.
-На новий рік? А дати які?
-З 27 по 3.
-Ну, дивіться, у нас від 5 тисяч за 2 особи.
-А в гривнях?
-Ой, я не знаю, який там зараз курс. У нас у рублях.
-Ну, до Нового року вже буде у гривнях.
-А, Ви так думаєте? Я думаю що ні.
-Ну так, бо Слава Україні!

У коментарях українці не можуть натішитися:

“І головне, все розуміє українською”, “Кажуть, до Нового року пиво в Москві подорожчає до 30 гривень”, “Блін, це ж реально потрібно резервувати”, “Та ми онуку ще на початку літа купили ласти, сказали, що поїдемо у Крим”, “Супер, потрібно підготувати людей”…