“Могутня гроза накриє цілий регіон, холодні потоки води заллють кілька областей”: синоптики попередили про неприємну погоду

Початок осені в Україні буде досить прохолодним, потім температура трохи підвищиться, проте літніх позначок чекати не варто. Остання десятиденка вересня буде вологою, а температура знову знизиться.

Такий прогноз на вересень-2022 в Україні озвучив народний синоптик Володимир Деркач, передає УНІАН.

За його словами, у вересні не обійдеться без синоптичних гойдалок, а в окремі дні можливі дощі та сильні вітри.

Погода на початок вересня

За словами народного синоптика, початок осені відзначатиметься частою зміною погоди. З 1 по 10 вересня в певні періоди може бути досить вітряно. Опади будуть помірними, а їх ймовірність досить висока. За його словами, температура вдень очікується комфортною, як для вересня, кілька холодніших днів випаде на початку цього відрізку. Ночі стануть досить прохолодними, але без заморозків.

Погода на середину вересня

Друга декада вересня, з 11 по 20 число, з самого початку потішить справжнім осіннім теплом, але повернення до літніх температур не буде. Ймовірність опадів дуже низька, каже Деркач.

Погода на кінець вересня

Остання десятиденка вересня буде досить вологою. За даними народного синоптика, початок ще обіцяє декілька погожих днів, а далі опади в окремі дні будуть досить сильними. Температура знизиться.

Нагадаємо, за прогнозом синоптика Наталки Діденко, осінь в Україні почнеться зі зниження температури. 1 вересня практично повсюди передбачається комфортна погода, +18…+25 градусів.