Monobank загнав українців у борги по комуналці, навіть крутий додаток не допоміг: “Поверніть гроші…”

Один із найбільших українських банків Monobank, який користується великою популярністю серед власників сучасних телефонів із сенсорним екраном, потрапив у нову неприємну ситуацію.

Багато наших читачів пам’ятають, що нещодавно держава ліквідувала “Айбокс банк”, і наслідки таких дій “спливають” до сьогодні. Деякі українці не можуть розібратися, чому їхні платежі за комуналку досі не зараховані, хоч минуло вже близько місяця.

Про це стало відомо завдяки повідомленню незадоволеної клієнтки Monobank на порталі Minfin у розділі для відгуків.

“7 березня 2023 року я здійснила платіж за послуги електропостачання на суму 1523.76 грн. Гроші з рахунку було знято, але електромережі стверджують, що не отримували коштів.

Звернулася до служби підтримки монобанку з проханням пояснити мені чому оплата за електроенергію, яка була здійснена мною, ще 7 березня 2023 року досі (пройшов майже місяць) не пройшла. Мені менеджер пояснив, що це є через закінчення ліцензії Айбокс банку.

Також відповідають заготовленими перед шаблонними фразами, на кшталт: “Нам дуже шкода, що у вас виникли складнощі. Це питання вже передано на максимально високий рівень і наші фахівці працюють, щоб якнайшвидше все виправити. Будь ласка, дайте нам трохи часу.”

ВЖЕ МІСЯЦЬ ЧАСУ МИНУВ, СКІЛЬКИ ЩЕ ЧАСУ ТРЕБА????

У мене виник борг за електроенергію, як мені бути? Надіслати ваше шаблонне повідомлення в електромережу??? Може також дадуть мені “трохи часу” і не відключатимуть електропостачання. Поверніть мені на рахунок мої кошти або нарешті перерахуйте їх за призначенням!”, – пише незадоволена клієнтка.