Може бути “друга Буча”. Влада негайно закликала евакуюватись і рятувати своє життя будь-якими способом! Збройним силам України необхідно буде працювати та звільняти Херсонщину від загарбників

Голова Херсонської обласної ради Олександр Самойленко закликав місцевих мешканців виїхати з регіону. Він порадив виїжджати, зокрема, через тимчасово окупований Росією Крим, визнавши, що це зараз єдиний спосіб організовано виїхати з Херсона.

Самойленко пояснив: це потрібно для того, щоб Збройним силам України було легше працювати та звільняти Херсонщину від загарбників.

“Збройні сили України повинні мати плацдарм для діяльності”, – наголосив голова облради, передає Obozrevatel.

Він нагадав про агонію військ РФ перед виходом з Бучі та Ірпеня, коли вони чинили масові звірства проти мирного населення, і про те, як росіяни “врятували” Маріуполь, знищивши місто, в якому мешкали понад 400 тисяч людей.

“Для Херсона такий варіант звільнення неприйнятний. І це розуміють президент, головнокомандувач ЗСУ та міністр оборони – якщо знести місто, то навіщо його звільняти?” – зазначив Самойленко.

Він сказав, що зараз головне, щоб люди залишилися живі: “Для мене головне – зберегти максимальну кількість херсонців. І друге – полегшити роботу ЗСУ”, – додав чиновник.

“Щодо виїзду через Крим, то я вважаю: якщо людина рятує своє життя і своє сім’ю, то нехай їде. На моє переконання, з морального погляду ми не маємо права їх засуджувати. Як я не засуджую жодну людину, яка залишається і чекає на звільнення”, – заявив він.

Олександр Самойленко впевнений, що українські воїни найближчим часом звільнять Херсонську область від окупантів, а “Росія назавжди може бути на Херсонщині лише у вигляді закопаних солдатів”.

Як повідомлялось, на Херсонщині українське командування останніми тижнями організувало серію успішних контратак. Вони є фактично підготовкою плацдарму для майбутнього наступу Сил оборони на позиції ворога.