Мрія мільйонів українціів здійснилася!!! По Кримському мосту влупили – йому хана! Страх і паніка, все у вогні

Внаслідок вибуху, який стався 8 жовтня о 6-й годині ранку, на Кримському мосту спалахнула сильна пожежа. Рух потягів і автомобілів мостом зупинили через пошкодження залізничного і автомобільного покриття. На місці працюють екстрені служби РФ.

Про це повідомляють російські ЗМІ, передає Obozrevatel. За офіційною інформацією причиною пожежі став вибух залізничної цистерни з пальним.

“Вибух на кримському мості стався рівно о 6-й ранку. Що саме сталося – невідомо. Імовірно, в поїзді вибухнув бак з паливом”, – пише одне з російських видань.

“Щодо ситуації з пожежею на Кримському мосту – попередньо: горить цистерна з паливом на одній із ділянок. Судноплавні арки не пошкоджені. Про причини та наслідки говорити зарано. Ведуться роботи з гасіння пожежі”, – додає інше.

Радник окупаційного голови Криму також повідомив, що судноплавні арки від вибуху і пожежі не постраждали.

Пресслужба “Кримської залізниці” повідомила, що причиною пожежі стало займання паливної цистерни у хвості вантажного поїзда.

“Відбулося займання паливної цистерни у хвості вантажного поїзда. Локомотив із частиною вагонів виведено на станцію Керч. Ведуться аварійні роботи. Причини події встановлюються”, – заявили у “Кримській залізниці”.