“Ми вдаримо по Києву, не заходячи в Україну. Вони це повинні розуміти”: самопроголошеному остаточно зірвало дах. Лукашенко вкотре вибухнув погрозами

Невизнаний президент Білорусі Лукашенко вкотре вибухнув погрозою на адресу України. Він також порадив українській владі не атакувати російські міста.

Таку заяву він зробив під час спілкування із працівниками ВАТ “Белшина” у Бобруйску. Про це повідомляє білоруське видання БЕЛТА, передає Obozrevatel.

“Вони розумітимуть: якщо вони вдарять по Мозиру, то ми вдаримо по Києву, не заходячи в Україну. Вони це повинні розуміти. Але для того, щоб ударити, треба мати чим ударити. У нас це є”, – сказав Лукашенко.

За його словами, весь Захід нібито вплутався у війну проти Росії, а країна-агресорка воює звичайними озброєннями, але має достатньо й іншої зброї.

“Українці, Зеленський просять зброю далекобійну для того, щоб ударити по містах Росії: Курск, Ростов, Орел, Білгород – сусідні міста. Але, я якось публічно сказав, у жодному разі цього робити не можна. Тому що Росія вже застосує нового рівня зброї. І застосує по Києву, щодо тих, хто приймає ці рішення”, – сказав невизнаний лідер Білорусі.

Він вважає, що чи Україна битиме по містах РФ, залежить не від офіційного Києва, а від нібито “американців”, зокрема, “наскільки вони підштовхуватимуть Україну до цієї війни”.

Раніше Лукашенко “натякнув” на провал планів кремлівського диктатора Путіна щодо війни проти України. Він також приписав собі роль “миротворця”, заявивши, що робить “все” для того, щоб зупинити цю війну.

Як повідомляв, самопроголошений президент Білорусі обіцяв президенту Путіну напасти на Україну 21 березня 2022 року, але не дотримав свого слова. Армія Білорусі мала влаштувати масовану атаку на Львів. Тепер, як заявив радник голови МВС Антон Геращенко, у Кремлі розглядають варіант із усуненням Лукашенка від влади.

Згодом Лукашенко відкрито заявив, що його країна не має наміру брати участь у війні проти України, яку розв’язала Москва. За його словами, “білоруси генетично не сприймають війну”.

Лукашенко також закликав сусідів “жити дружно”. У цей час з білоруської території російські окупанти продовжували завдавати ударів по українській території. Зокрема, на Київщині знайшли уламки ракети ТРК “Точка-У”, яку могли запустити із Білорусі.

Також повідомлялося, що “шляхетні люди” з оточення Лукашенка пригрозили Литві, Польщі та Латвії “руйнуваннями, загибеллю та вибухами”.