Ми всяке думали, але щоб таке – ніколи! В мережу потрапило відео з масштабами кількості полонених військових рф на Харківському напрямку – зверніть увагу на їхній одяг. Відео

Масштаби поповнення обмінного фонду на Харківському напрямку! І це тільки початок. Про це повідомляє інтернет видання «Віче НСН 2014-2022” з посиланням на свій телеграм канал:

У Харківській області українські військові взяли у полон окупантів. Один із них з Алчевська. Він розповідає, що його мобілізували, коли він йшов за шампунем. “Я за шампунем йшов, хлопці, у мене навіть військового квитка немає”.

Фото другої армії світу!

Ще кілька слів від блогера-аналітика Хельге Шарп про партію “визволителів”.

Знаєте, що мене радує найбільше? Навіть не стільки поступальний рух ЗСУ майже на всіх напрямках, скільки обмінний фонд, що стрімко зростає. Останніми днями беруть по 50-80 окупантів за добу, включаючи старших офіцерів.

А це величезний шанс на те, що жодного судилища над «Азовцями» у Маріуполі не буде, що більшість наших хлопців вдасться найближчим часом звільнити з полону. Не обіцянки ОПУ, а саме вмілі дії ЗСУ щодо оточення та стриножування русофашистів значно підвищують шанси на повернення наших героїв додому. Прорвемося.