“Ми всього лише за один крок до омріяної мети..”: РосЗМІ б’ють на сполох, 3СУ активно просуваються відразу по двом напрямкам

За даними росЗМІ, мобільні розвідгрупи ЗСУ на легкій бронетехніці провели розвідку позицій російської армії в Ямполі та Торському, взявши дорогу Кремінна – Лиман під вогневий контроль.

Російські військові пропагандисти б’ють на сполох і повідомляють про важку для російської армії ситуацію на заході Луганської області, де підрозділи ЗСУ атакують окупантів відразу з кількох сторін.

За даними одного з найбільших військових Телеграм-каналів РФ “Рибар”, підрозділ ЗСУ закріпився в селі Нове.

З плацдарму, що утворився біля Рідкодуба – Нового, українська армія настає у бік Зеленої Долини та річки Жеребець з метою оточити Лиманське угруповання окупантів з півночі і вийти в тил росіянам.

Більше того, окупанти повідомляють про форсування українською армією з бронетехнікою річки Сіверський Донець, після чого було створено плацдарм для подальшого наступу.

За даними “Рибаря”, мобільні розвідувальні групи ЗСУ на легкій бронетехніці провели розвідку позицій російської армії в Ямполі та Торському, взявши дорогу Кремінна — Лиман під вогневий контроль, а отже, постачання угруповання окупантів у Лимані серйозно утруднене.

Таким чином, до Лимана у росіян залишилася лише одна лінія постачання.

Російське угруповання потрапляє до оперативного оточення ЗСУ.