Ми з нетерпінням чекали цю новину! Влада РФ дає задню: Кремль вже в терміновому порядку звільнив заступника Шойгу,а Путін видав наказ…

У Росії пропагандисти, губернатори та урядовці почали критикувати путінську мобілізацію майже відразу після її старту.

Завершення життєвого шляху Путіна стало натуральною ілюстрацією до байки “Хлопчик, який кричав “Вовк”!”.

Він так довго і неприховано обманював власний народ, що після оголошеної “часткової” мобілізації, в указі про яку засекречено важливий пункт, росіяни почали тікати з країни та вимагати пояснень від влади, а Дагестан почав протестувати.

На тлі зростання незадоволеності критикувати путінську мобілізацію почали навіть прихильники Кремля.

Поки що вони не готові назвати ім’я справжнього винуватця всіх проблем і намагаються зробити крайніми військових, щоб народ не сердився на президента РФ, пише “МО” з посиланням на експертів.

“Мобілізація відбувається у жахливому хаосі, – коментує політолог Федір Крашенинников. – Про перегини говорять не тільки губернатори, а й Володін, і патріотичні канали. Негативна реакція на призов хворих, літніх, випадкових людей спрямована на федеральну владу і самого Путіна. Тому дана команда всіляко виправляти помилкові рішення та мінімізувати політичну шкоду”.

Досі будь-яка проголошена Путіним кампанія вважалася в РФ сакральною.

Проте нині чиновники не можуть ігнорувати протести.

За даними “МО”, у Міноборони вже звільнено заступника Шойгу Дмитра Булгакова, який відповідав за мобілізацію, а Путін терміново видав указ про заборону призову студентів, яких теж почали відправляти на війну.

Пропагандистка Сімоньян, яка нещодавно заговорила про те, щоб “дати задню”, пише, що у всьому винні військкоми: “Вибішують людей, ось як спеціально, як на зло. Начебто Києвом заслані”.

Губернатори Володимирської, Білгородської, Магаданської областей та Севастополя розкритикували військкомати за “перегини на місцях” та незаконний призов усіх поспіль, а саме – чоловіків старших 50, людей із хронічними проблемами здоров’я та багатодітних батьків.