На болотах істерика!! Ця швидка і суперточна ракета від Боїнга, дальністю в 150 кілометрів дозволить Україні вражати військові цілі поза досяжністю

Міністерство оборони США розглядає пропозицію компанії Boeing постачати Україні малогабаритні високоточні боєприпаси (Ground-Launched Small Diameter Bomb, GLSDB), які можна встановлювати на ракетні системи, які вже є в України. Це дозволить українським військовим завдати удару «далеко в тил росії».

Про це пише Reuters, передає Бабель.

Джерела та документ, який є у розпорядженні агентства свідчать, що запропонована Boeing система GLSDB є одним з планів запуску у виробництво нових боєприпасів для України та східноєвропейських союзників Америки.

Створена спільно з компанією SAAB система GLSDB може бути поставлена Україні не раніше навесні 2023 року. Вона поєднує в собі бомбу малого діаметра GBU-39 (SDB) з ракетним двигуном M26, обидва ці елементи є доволі поширеними на складах США.

Хоча США відхилили запити на передачу ракет ATACMS з дальністю майже 300 км, дальність польоту GLSDB у 150 км дозволить Україні вражати військові цілі, які до цього часу були поза досяжністю.

Бомба управляється за допомогою GPS, може усувати деякі електронні перешкоди, використовуватися за будь-яких погодних умов і має невеликі складні крила, які дозволяють планерувати на ціль.

Напередодні видання The New York Times повідомляло, що у російсько-українській війні ЗСУ здійснюють тисячі пострілів з артилерії на день, тоді як сили НАТО в Афганістані випускали по 300 снарядів на добу. За словами представників НАТО, «кількість використовуваної артилерії приголомшує».