На росії жорсткий армагедон! Бумеранг за Україну – прямо в ці хвилини лютує потужний ураган в Якутії

В Якутії, в РФ, внаслідок потужного урагану, постраждали 18 людей. Про це повідомляє у «Telegram» глава республіки Айсен Ніколаев.

У селі Борогонці зруйнувалися конструкції екрану та декорації для спортивних ігор. Серед постраждалих через сильний вітер є троє дітей.

Усім надається медична допомога. За свідченнями очевидців, уранці у Борогонцях була хороша погода, ураган налетів несподівано.

“Це жах, стенди падали прямо на людей, дітей, натовп ринув у різні боки, від того ще більше постраждалих”, – повідомив редакції очевидець орк.

“Щойно перерізали стрічку, погода вмить змінилася! Налетів ураган, змітаючи дахи, повалив стовпи електропередач. Профлисти повисли на електропроводах немов простирадла. Через деякий час погода заспокоїлася, ніби нічого і не було”, – кажуть місцеві.

Відео публікують місцеві пабліки.

Найголовніший “крінж”, що заступник голови уряду Якутії Сергій Местников, коментуючи НП заявив, що вважає ураган “хорошим знаком зверху”. “Ураган почався під час відкриття довгоочікуваного стадіону. У нас це вже другий такий випадок. Як уже говорилося, це такий гарний знак зверху. Хоча для організаційного комітету це, звичайно, додатковий клопіт”, – заявив чиновник.