На росЗМІ під ранок почалась нечувана істерика. ЗСУ звільняють н.п. один за одним. Траса на Kреміннy перерізана

ЗСУ звільнили Кармазинівку, Невське та Новосадове та практично впритул підійшла до Сватового, перерізавши трасу Р-66 на Кремінну.

Ворожі джерела б’ють на сполох і повідомляють про наступ підрозділів ЗСУ на півночі Луганської області, де українська армія змогла взяти під повний контроль Кармазинівку.

До Сватового, яке є ключовим населеним пунктом на Луганському напрямку фронту, залишається лише 10 км.

Про це пише один із найбільших військових телеграм-каналів терористичного угрупування під назвою російська федерація WarGonzo, повідомляючи про загрозливу ситуацію для російського угруповання.

Українська армія звільнила одразу три населені пункти та змогла форсувати річку Жеребець, переправившись на її лівий берег.

“Це дозволяє українській армії взяти під вогневий контроль ділянку траси Р-66 від розв’язки в районі Сватового до Кремінної”, – пишуть росіяни.

У повідомленні зазначено, що російська артилерія намагається стримати наступ української армії на лівому березі Жеребця, проте сил у росіян недостатньо.

Ворожий WarGonzo відкрито пише, що для російського угруповання ситуація на вказаній ділянці фронту є вкрай важкою.

“Для Збройних сил рф ситуація дуже важка”, – зазначає автор.

У свою чергу, військовий експерт Олександр Коваленко у своєму телеграм-каналі зазначає, як ціла низка ознак, які з’явилися в останні дні, говорить про те, що утримати оборону від Сватового до Кремінної російським військовим не вдасться.