На жаль ми змушені: вводяться аварійні і погодинні відключення світла. Перелік областей

Сьогодні Укренерго надав операторам розподільчих мереж обсяги для обмеження електропостачання. До речі, стало відомо, чому у деяких районах не запроваджують графіків відключення світла.

У Дніпропетровській, Запорізькій та Кіровоградській областях продовжують діяти графіки аварійних відключень. Обмеження електропостачання застосовано до всіх категорій споживачів.

Для споживачів у місті Київ, Київській, Чернігівській, Черкаській, Житомирській, Сумській, Харківській та Полтавській областях діють графіки погодинних відключень. У цьому форматі надати інформацію стосовно термінів відключень саме вашої вулиці або району – обов’язок місцевого оператора розподільчих мереж (обленерго).

В Укренерго нагадали, що обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі, забезпечити стале балансування енергосистеми та уникнути повторних аварій після того, як електромережі були ушкоджені ракетними обстрілами та атаками дронів росіян.

“Такі заходи дають можливість енергетикам якомога швидше відновити ушкоджені енергооб’єкти, балансувати систему та забезпечувати енергоживленням всіх споживачів”, – зазначили у відомстві, передає 24 канал.

Заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко прокоментував відключення світла по Україні:

“Обмеження споживання необхідні, щоб зменшити навантаження на мережі та уникнути повторних аварій”, – зауважив він.