Найбільша атака “Шахідами” на Захід України: такої кількості раніше і близько не було. Подробиці

Атака була здійснена з різних напрямків. Однак наші сили ППО спрацювали на відмінно. У Повітряних силах розповіли, що окупанти атакували західні регіони України з повітря.

Під час нічної атаки ворог застосував баражуючі боєприпаси ”Shahed”. Атака була здійснена з різних напрямків майже на всі області західного регіону.

Внаслідок декілька годинної бойової роботи підрозділами протиповітряної оборони повітряного командування ”Захід” знищено 22 ”Shahed-136/131″. Застосовано зенітне ракетне озброєння, авіація та мобільно вогневі групи, – наголосили наші захисники.

Зверніть увагу! Імовірно, ворог мав на меті атакувати критичну інфраструктуру та військові об’єкти в західних регіонах держави.

Нічна атака України 25 травня: все, що відомо
Над територією Чернівецької області сили ППО збили безпілотник.

До того ж ворог застосував баражуючі боєприпаси “Shahed” по Києву. Атака була масована. Однак усі виявлені повітряні цілі, які рухалися в напрямку столиці, були знищені силами і засобам нашої протиповітряної оборони. Ударів по Києву не допущено.

У Повітряних силах повідомили, що 25 травня ворог атакував Україну ударними дронами іранського виробництва “Shahed-136/131”. Загалом зафіксовано пуски 36 баражуючих боєприпасів з північного та південного напрямків. Імовірно, ворог мав на меті атакувати критичну інфраструктуру та військові об’єкти в західних регіонах держави. Спільними зусиллями усі 36 “Шахедів” знищено.

Нагадаємо, що раніше у Повітряному командуванні “Південь” повідомляли, що вночі 23 травня на Миколаївщині силами та засобами протиповітряної оборони знищено 2 ворожих ударних БПЛА “Shahed-136/131”.