Найгучніший скандал року! З хабарем 22 мільйони Євро на гарячому зловили славнозвісного ексдепутата Микитася

Детективи Національного антикорупційного бюро України викрили колишнього народного депутата на спробі дати меру Дніпра Борису Філатову 22 мільйони євро хабара, повідомляє пресслужба НАБУ.

За даними Центру протидії корупції, які підтверджує низка українських ЗМІ, йдеться про колишнього топпосадовця корпорації «УкрБуд» Максима Микитася.

На те, що йдеться саме про Микитася, вказує і згадка у повідомленні Бюро справи про розкрадання коштів на квартири Нацгвардії, в якій затриманий проходить як обвинувачений.

НАБУ розпочало розслідування за заявою Філатова. За версією слідства, кошти призначалися за укладення з підконтрольними Микитасю компаніями контракту на будівництво метро у Дніпрі поза конкурсом.

Хабар мали передавати частинами аж до завершення проєкту у 2027 році. Пропонована сума є десятою частиною від вартості проєкту 220 млн євро, він фінансується коштом коштом кредиту Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР).

Ексдепутата затримали, вирішується питання повідомлення йому підозри за ч. 4 статті 369 КК України – пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі. Йому загрожує від п’яти до десяти років ув’язнення із конфіскацією майна або без такої.