Нас обманули? Приховали лице щоб не було видно хто це: Кого поховали замість Стрємоусова – в україцнів закралися сумніви чи це взагалі він

Уже колишній гауляйтер Херсонщини Кіріл Стрємоусов таки доїхав до окупованого Криму. У п’ятницю, 11 листопада, Стрємоусова, який начебто загинув у ДТП, відправляють в останню путь.

Відспівування гауляйтера Стрємоусова відбувається в окупованому Сімферополі в кафедральному соборі. Труна Стрємоусова відкрита, однак обличчя гауляйтера прикрите вуаллю

Подивитися на Стрємоусова прийшли інші зрадники

Чому Стрємоусова ховають з прикритим обличчям – не відомо. Можливо, окупанти не хочуть демонструвати покалічене обличчя гауляйтера, або ж в труні не він.

Росіяни 9 листопада повідомили про те, що гауляйтер загинув у ДТП, що підтвердив гауляйтер Владімір Сальдо. Проте з’ясувалося, що Сальдо записав відео ще до інформації про загибель Стрємоусова. Відтак, не можна відкидати версію, що це банальне інсценування смерті зрадника.

Ненадовго попрощатися зі Стрємоусовим прийшли інші гауляйтери. Зокрема, йдеться про ставленика Кремля в Запоріжжі та Херсоні – Євгєнія Балицького і Владіміра Сальдо відповідно.

В мережі українці сумніваються що це саме Стремоусов є здогадки що тіло просто підмінили

Також у мережі опублікували фото труни Стрємоусова. На світлині помітно, що тіло гауляйтера накрите вуаллю.