Нас просто переповняє радість! Сьогодні Естонія вирішила пeрeдати Україні ті самі дрони, які були куплені далeкобійником із Пскова для російської армії. Деталі

Естонія передала українським військовим дрони, куплені далекобійником із Пскова Володимиром Шиловим для російської армії.

“Пам’ятаєте безпілотники, які ми конфіскували у людини, яка намагалася пожертвувати їх для російської агресії в Україні? Так от, ці безпілотники все ж таки потрапили в Україну”, – повідомили в естонській поліції.

Шилов – співак-дальнобійник із подвійним громадянством. Його заарештували 28 травня на кордоні, коли він перевозив до Росії три дрони, які планував відправити російській армії, яка воювала в Україні. Гроші на дрони він збирав у “ВКонтакті” – там на нього підписано 3300 осіб. Прокуратура Естонії визнала купівлю дронів “участю або підтримкою акту агресії іноземної держави”.

Харьюський повітовий суд призначив Шилову рік в’язниці, їх чотири місяці він мав провести ув’язнення, інші вісім будуть умовними з чотирирічним випробувальним терміном. Тоді ж вирок винесли ще двом чоловікам, які допомагали Шилову: Ілля та Руслан Голембовські пожертвували гроші на купівлю дронів, обох засудили до п’яти місяців в’язниці умовно з випробувальним терміном на рік та вісім місяців.

Север.Реалії пишуть, що 29 вересня Шилов перестав відбувати покарання у в’язниці Таллінна. Видання чоловік розповів, що не знав, як естонська влада розпорядилася дронами, які він купив.

“Знав, що їх вилучили. Подальша доля дронів мені невідома. Вилучити їх вони могли, мабуть, за законом, і я не можу цьому протистояти. А куди вони їх спрямують, тим більше мене ніхто в курс не ставить. Моя думка така: не завжди виходить так, як замислювалося, особливо коли втручається третя сила”, – сказав він.