Нацгвардієць Марків шокував заявою: “Це буде справжня “м’ясорубка”. Буде найскладніший та найзапекліший бій – Битва за Донбас”

За увесь час повномасштабного вторгнення в Україну найнапруженішою була ситуація на Донбасі. У Пентагоні заявили, що що битва за Донеччину “скоріш за все, триватиме до кінця літа”.

Також там додали, що росії може й вдасться досягти незначних успіхів у регіоні, проте великою ціною. Однак битва за український Донбас стане вирішальною. Це буде останній наступ росії. Нацгвардієць Віталій Марків вважає, що це буде найскладніший та найзапекліший бій, повідомляє 24 канал.

За його словами, те, що вже зараз відбувається – це переломний момент. Усе залежить від кількості озброєння, яке ми отримаємо від західних партнерів.

Однак у росіян досі є достатньо сил, зброї та “гарматного м’яса. Попри це, рівень мотивації та морального духу – низький.

“Але росія завжди готувалася до війни з Україною. Битва за Донбас – це буде справжня “м’ясорубка”, але нестиме за собою величезні втрати ворога,” – вважає Макарів.

І додав, що нам потрібно постійно бути готовими, однак Донбас обов’язково повернеться під повний контроль України.