Навіщо краде влада? Аби було чим проплатити голоси проти Разумкова. І тепер ви бачите, як працює зелений банкомат у Верховній Раді, – нардеп

Навіщо краде влада? Аби було чим проплатити голоси проти Разумкова. І тепер ви бачите, як працює зелений банкомат у Верховній Раді. Наразі війна Банкової з Дмитром Разумковим – історія про те, як влада боїться конкуренції. У щойно відстороненого спікера низький антирейтинг та високі амбіції. На фоні падаючого Зеленського із низьким Єрмаком це загроза.

Тому мішень збивають якомога швидше, і навіть влаштовують гулянку в Трускавці за кошти українців. У Арахамії вже рука болить після збору підписів. А вам розповідають про якісь зради та моралі.

Яка, до чорта, мораль? Разумков що, якось перешкоджав Банковій? Хіба що працював по регламенту – але це не подвиг, а звичайний обов’язок голови Верховної Ради. Тим не менше, нам це подають як битву Зеленського та зрадника.

А мене вже відверто бісить те, що у погоні за власними мріями влада тупо вбиває Україну як державу. Голова ВР має або працювати по регламенту, або складати повноваження. І я бачу, як усе стало з ніг на голову. Шануєш регламент? Виженемо.

Навіть якщо доведеться ходити з протягнутою рукою й просити інші фракції дати голоси. Навіть якщо своїх депутатів за відмову брати участь у цьому цирку ти ризикуєш вигнати. Ганьба, просто слів немає.

Це дитсадок, а не більшість. І люди в ній – дорослі лише по паспорту. Дорослі дітки, ви нічого не переплутали? Якщо не вмієте поводитись як треба – йдіть назад, працюйте весільними фотографами. Не заважайте. І не чіпайте державу, а живіть у ній.

Олексій Гончаренко

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.