Не хочу сіяти паніку, але чекаємо.. Скоро ще одна “знаменна” для фашистів дата – “22-е июня”. Якщо почнеться світова війна, то винен буде Бацька

Публікуємо допис блогера Василя Піддубного: “Якщо почнеться Перша світова (не “третя”, бо вже давно нове сторіччя), то винен буде Бацька. Гнида стара з набухшими більмами.

Чому? Є три варіанти та три причини.

1. Бульбатий бульбаш боїться “отвєточки” за обстріли України. І вже давно істерить, що коли ЗСУ піде на Мозир, білоруси бомбитимуть Київ.
Бацька до всирачки боїться трибуналу.

2. Пуйло вимагає від сучого бацьки відкриття третього фронту. В разі відмови – знищить. Прибере, точніше. Алєксашку разом з Колянчиком.

3. Сябри воювати не хочуть, (в більшості своїй); і в разі отримання наказу на наступ можуть збунтуватися і остогидлого бацьку Ніколушіного скинути.

Одним словом, бацькє, як і дяцьке Владіміру, пахне звіздєцом. І він готовий піти на крайнощі.

Білорусь проводить “навчання” (знайомий сценарій), мобілізує мобіків та озброює МЧС-ників (а что? ето в рамках закона). 17 тисяч солдат, пів тисячі танків та купа іншого барахла чекає наказу до вторгнення.

Пропаганда Білорусії повним ходом народжує наративи про те, що Польша хоче захопити Захід України; тому братья-сябри мусять врятувати Україну, завдавши примітивного удару на Львів. (Фотографій бацька не приньос, але люди й так повірять.)

Поляки одразу відповіди що, мовляв, в такому випадку готові закрити небо над сусідньою Землею. І вони це зроблять. А матч Білорусія/Польша – це вже не “спецоперація”, а війна чотирьох країн за активної підтримки ще десятка.

Бо Польша – то вже НАТО. Така, малята, хня складається. Чекаємо. Скоро ще одна “знаменна” для фашистів дата – “22-е июня”. Можемповторить. Хай спробують. Ми чекаємо)))

Василь Піддубний

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.