“Не просри страну, сынок!”: Юлія Тимошенко терміново звернулась до Зеленського щодо виконання Мінських угод Україною

Лідер партії “Батьківщина”, народний депутат України Юлія Тимошенко застерегла президента України Володимира Зеленського від “протягування” Мінських угод. Про це вона написала 8 лютого у Facebook.

Тимошенко назвала своє повідомлення застереженням для президента та наголосила, що виконання Мінських угод розцінюватиметься з його боку як державна зрада та спроба зруйнувати Україну.

“Очевидно, що Київ знову намагаються змусити до виконання неприйнятних Мінських угод. Спроба протягнути “Мінськ” буде державною зрадою та замахом на саме існування країни. Українці цього ніколи не допустять і не пробачать. І політичний притулок у Росії світитиме не лише тим, хто організував підписання ганебних угод із терористами, а й тим, хто ризикне їх втілити”, – заявила політик.

Вона заявила, що Україні в нинішній ситуації потрібно змусити всіх, хто підписався, виконувати умови “Будпештського меморандуму”.

“Наш шлях до відновлення територіальної цілісності та миру лежить через примус усіх підписантів до виконання “Будапешту” та через негайне припинення штучного соціально-економічного геноциду, який триває останні вісім років. Щоб вижити Україна просто зобов’язана стати сильною у всіх вимірах”, – зазначила Тимошенко .

Своє повідомлення вона проілюструвала кадрами із серіалу “Слуга народу”, де Віктор Сарайкін у ролі батька каже Володимиру Зеленському у ролі президента Василя Голобородька: “Не просри страну, сынок!”, а той відповідає йому: “Есть, батя!”.