Не встиг путін відійти від ляпаса, як йому “смачно” вліпили другого. На цей раз бункерного попустили, відмовившись прийняти орден “Олександра Невського” від країни-агресорки

Президент Казахстану Касим-Жомарт Токаєв відмовився прийняти орден “Олександра Невського” від країни-агресорки Російської Федерації. Це нібито пов’язано з тим, що він вирішив до завершення його президентських повноважень не приймати ні вітчизняні, ні закордонні нагороди.

Про це у своєму Telegram-каналі повідомив позаштатний радник прем’єр-міністра Казахстану Єрбол Єділов. Інформацію підтвердили у пресслужбі Акорди, передає Obozrevatel.

За словами Єдилова, Кремль запропонував нагородити Токаєва орденом “Олександра Невського”. Зі свого боку, він подякував “за надану честь”, але відмовився.

“Ним було ухвалено рішення до завершення його президентських повноважень не приймати ні вітчизняні, ні закордонні нагороди.

З цієї ж причини під час нещодавнього візиту до Бішкека президент відмовився від найвищого киргизького ордена “Манас” першого ступеня”, – пояснив він.

Зазначимо, що напередодні Токаєв заявив, що Казахстан вважає Луганську та Донецьку “народні республіки” квазідержавами. Країна не планує визнавати “незалежність” цих утворень.

Раніше повідомлялось, що Казахстан приєднався до санкцій проти Російської Федерації і заявив про готовність їх дотримуватися. При цьому від союзницьких відносин із країною-агресором держава не відмовилася.