Не знаю, нафіга ми туди полізли, тих українців перемогти фактично неможливо”: Російські солдaти зробили зізнaння. Відео

Понад 3 тис. військовослужбовців армії Росії, які примусово мобілізували як на території РФ, так і на окупованій частині Донбасу, звернулися на гарячу лінію проекту “Хочу жити”.

Зіткнувшись із страшними реаліями війни, вони вирішили добровільно здатися в полон в Україні. Для більшості новоспечених окупантів це виявилося єдиним способом не тільки не перетворитися на вбивць, а й зберегти своє життя

Мобілізація – квиток на той світ

Часткова мобілізація, яку проводять у Росії за указом Путіна, вже змусила величезну кількість чоловіків тікати із країни. Щоправда, пощастило не всім: решту стали у прямому розумінні відловлювати на вулицях, у торгових центрах, на ринках і навіть у під’їздах житлових комплексів.

Раніше подібні облави, лише набагато жорсткіші, пройшли на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей. Переважна більшість таких насильно мобілізованих солдатів не мала жодного бажання вирушати в Україну, щоб “денацифікувати” її мешканців. Ось тільки уникнути страшної долі змогли одиниці, а решту практично без підготовки кинули в топку війни.

Саме мобілізовані стали тим самим гарматним м’ясом, яке відправляють уперед на фронті, не забезпечивши ні спорядженням, ні нормальною зброєю – про іржаві автомати знають уже, мабуть, усі.