Негайне звернення Парасюка: “Чи буде наступ білоруської армії? Відсоток “так” більший за “ні”. І є ряд причин, через які не варто білоруським військовим йти в Україну”

Цей текст двома мовами. Чи буде наступ білоруської армії? Все можливе. Відсоток «так» більший за «ні», але нам нема чого боятись. І тут швидше хочеться звернутись не до наших людей, а до тих, хто вирішив виконувати накази лукашенка.

Отож, є ряд причин, через які не варто білоруським військовим йти в Україну:

1. У вас немає жодної мотивації для цієї війни. Ви будете тільки вмирати через хворобливі бажання вусатого придурка, який рік за роком над вами знущається. Ви для нього ніхто. Все, що йому потрібно, це глибше запхати язик з задницю путіну.

2. У вашої армії нульовий бойовий досвід. Ви для нас будете як легка прогулянка. Ми навіть не відчуємо ваших зусиль. російська армія в рази потужніша за вашу і ми достойно даємо їй відсіч. Наші війська вміють воювати і вже давно перейшли психологічний бар’єр страху. Все найгірше, що з нами могло трапитись – вже трапилось. Кожна ваша куля, випущена в наш бік, лише додасть нам злості.

3. Населення Західної України – це вам не Донбас. Ніхто не буде з задуреними поглядами сидіти в укриттях. Вас тут вилами заколять, а з кожної хати ви отримаєте тільки вогонь. Цей край ніколи ні перед ким не ставав на коліна. І перед вами не стане. Волинські ліси вас просто поглинуть.

Upd. Тут бачу треба пояснити слова про Донбас, бо не всі зрозуміли. Мова йде про тих хто сидить і чекає росіян. Повірте я тут наслухався «если бы вас здесь не было, то по нас русские и не стреляли. Уходите!» А всім військовим і активним людям з Донбасу честь і хвала. Багатьох знаю і дуже сильно поважаю!

4. Ви ніколи не будете героями в цій війні. Все, що на вас чекає, це статус вбивць та ізгоїв. Не прирікайте свої сім‘ї на страждання і плач. Вашим дітям буде соромно. Де б ви не були в цивілізованому світі, якщо звичайно виживете, над вами буде висіти ярлик – окупант. Величних історії про свою війну в України ви теж не розкажете, бо не буде кому і для кого.

Тому моя вам порада. Багато ваших земляків вже на нашому боці. Вони стали нашими братами, які боряться не лише за нашу незалежність, але й за незалежність Білорусі. Приєдуйтесь до них, приєднуйтесь до нас. Спільно ми швидше подолаємо це зло. Цих два чорти – лукашенко і путін – фактично знищили вашу державність. Не дозвольте, щоб вони знищили ще вашу ідентичність. Непотрібно бути на стороні зла.

P.S. Маю надію, що цей текст прочитає хоч один білоруський військовий.

Також білоруський варіант:


Володимир Парасюк

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.