Невтішні новина прилетіла з Великої Британії! З глубоким сумом повідомляють, що королева Єлизавета II має великі проблеми зі здоров’ям

З Букінгемського палацу надійшли тривожні новини про погіршення здоров’я 96-річної королеви Великої Британії Єлизавети II. Син Її Величності принц Чарльз разом з герцогом Кембриджським Вільямом, герцогами Сассекськими Гаррі та Меган Маркл, принцом Ендрю, герцогами Вассекськими Софі та та Едвардом прямують до Шотландії. Там вже перебуває принцеса Анна.

Про це повідомила пресслужба Букінгемського палацу. Про всі деталі в режимі онлайн розповідають журналісти ВВС, передає Obozrevatel.

Восьмого вересня стало відомо, що лікарі порадили королеві Єлизаветі II залишатися під наглядом медиків через погіршення стану здоров’я.

“Після чергового обстеження, проведеного вранці, лікарі королеви стурбовані станом здоров’я Її Величності і рекомендували їй залишатися під наглядом лікарів. Королева почувається комфортно і знаходиться у Балморалі”, – йдеться в повідомленні.

ВВС повідомили, що всі діти королеви та внуки, які перебували в Великій Британії, терміново вирушили в сімейний палац у Шотландії. Герцоги Сассекські принц Гаррі та Меган Маркл також в дорозі з Німеччини.

Журналісти Reuters написали, що члени королівської родини проінформовани про стан королеви. Також в повідомленні йдеться, що Єлизавета II була змушена скасувати заплановану віртуальну зустріч із Таємною радою, котра складається з високопоставлених чиновників.

Поблизу палацу, де перебуває Її Величність, зібралися десятки людей. Охорона не дозволяє нікому потрапити всередину.

Королівський кореспондент ВВС Річард Самнер висловив припущення, що потрібно готуватися до поганих новин.

На тривожну новину в Twitter відреагувала прем’єр-міністерка Великої Британії Ліз Трасс.

“Уся країна глибоко стурбована новинами з Букінгемського палацу. Мої думки і думки людей по всьому Сполученому Королівству зараз з Її Величністю королевою та її сім’єю”, – написала вона.