Новий неочікуваний поворот в справі загиблого народного депутата Антона Полякова: у його крові знайшли ще одну небезпечну речовину

У крові загиблого народного депутата Антона Полякова було виявлено димедрол – препарат, який посилює дію наркотичних речовин. Раніше стало відомо, в організмі політика були метадон та алкоголь.

Про це повідомив Євген Єнін – перший заступник міністра внутрішніх справ України, у програмі “Мокрик По Живому” на hromadske. За його словами, такі препарати неможливо придбати в аптеці за звичайним рецептом.

Димедрол посилює дію наркотиків, тому його суміш із метадоном, як зазначив Єнін, називають “вуличним метадоном”. Представник МВС припустив, що “суміш” була придбана не в офіційній аптечній мережі. Він також зазначив, що слідство нині не знайшло доказів, що Полякова вбили. “Водночас ми до цього часу не відкидаємо жодну з версій”, – сказав посадовець.

Раніше у МВС заявили, що розглядають дві версії загибелі Антона Полякова: смерть могла настати внаслідок отруєння або політик сам міг вжити препарат, що призвів до летального результату. Судово-медична експертиза крім спиртного в крові нардепа виявила сліди метадону.

Що відомо про смерть Антона Полякова:

Поляков помер у салоні таксі в п’ятницю, 8 жовтня. Незадовго до цього він нібито зустрічався з кримінальним авторитетом Русланом Джамбулатовим. Чоловік із таким ім’ям також є помічником нардепки Анни Скороход.

Смерть настала внаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця. Це стало відомо після розтину.

Народна депутатка Галина Янченко заявила, що смерть Полякова настала внаслідок реакції спиртного і метадону.

У Міністерстві внутрішніх справ заявили, що розглядають дві версії загибелі політика: смерть могла настати внаслідок отруєння або політик сам міг вжити препарат, що призвів до летального результату.

Судово-медична експертиза, крім спиртного, в крові нардепа виявила сліди метадону.

Пізніше речник МВС Артем Шевченко повідомив, що Поляков не був “випадковим пасажиром” у таксі, в якому він опинився в день своєї смерті. Авто їхало за машиною, в якій політик перебував з іншим свідком у цій справі.

Колишній керівник управління кримінальної розвідки МВС України Валерій Кур припустив, що речовину метадон, яку знайшли у крові народного депутата, ймовірно, він вживав самостійно. Крім того, можливо, нардеп використовував її як замісну терапію.