Ну що Кадиров, готуйся! Раптово Ічкерійці офіційно заявили про підготовку до бойових дій у Чечні

Прихильники незалежної від Росії Чеченської Республіки Ічкерія розпочали підготовку до бойових дій на території Чечні. Вони вже здійснюють розвідку та поділили територію республіки на фронти й сектори.

Про це у відеозверненні заявив спікер “Батальйону імені Шейха Мансура” Іслам Белокієв, передає Obozrevatel. Невдовзі після його заяви очільник Чечні у складі Росії Рамзан Кадиров попросив у президента РФ Володимира Путіна розмістити на Кавказі засоби ППО.

“Ічкерійці розпочали підготовку до бойових дій в Чечні. …Нами проводиться не лише політична робота, але й військова підготовка, метою якої є деокупація і деколонізація з подальшою денуклеаризацією Російської імперії. Зокрема, Чеченську Республіку Ічкерія ми розбили на три фронти і 16 секторів відповідно.

У кожному із цих секторів ми почали планомірну роботу з місцевим населенням для виявлення ворожої дислокації, шляхів пересування, типів озброєнь, кількості людей і техніки. …Нам також відомі ворожі позиції, російські бази. Ми навіть знаємо, скільки кухарів працює на тій чи іншій базі”, – заявив Іслам Белокієв.

У відповідь очільник Чечні у складі Російської Федерації Рамзан Кадиров оприлюднив своє звернення у Telegram-каналі, у якому заявив про необхідність розмістити у горах Кавказу системи протиповітряної оборони.

“В сучасних умовах Росії потрібні нові стратегічні воєнні рішення. У зв’язку з цим доведеться провести безліч змін, але передусім я вважаю, що в горах Чеченської Республіки, на південних рубежах Росії, як ніколи потрібні системи ППО. Базу можна розмістити на місці танкової частини у Шалинському районі. Від ворога будь-якої миті можна очікувати будь-чого, тому нам необхідні випереджальні тактичні заходи”, – написав Кадиров.

Як відомо, Чеченська Республіка Ічкерія – це державне утворення, яке існувало після розпаду СРСР на частині території Чечено-Інгушської АРСР (РРФСР). Було ліквідовано російською владою в 2000 році після її силового повернення до складу РФ як Чеченської республіки. У ході двох воєн за незалежність Ічкерії російськими військовими було вбито велику кількість мирних жителів.