Ну що, вово, мріяв повоювати з НАТО? Ну, ок. На, тримай. В обидві руки. Стародавнє радянське лайно мамонта з розльотом на пів кілометра проти новітніх систем, – журналіст

А кучність вражає, правда? Ну що, Вово, мріяв повоювати з НАТО? Ну, ок. На, тримай. В обидві руки. Стародавнє радянське лайно мамонта з розльотом на пів кілометра проти новітніх систем із кучністю – ну скільки тут, кілька метрів.

Думав, що війни все ще, як пів століття тому, виграє купа заліза із тисяч штук? А їх виграють дрібні чипи в обмежених кількостях. Які всі твої гігантські запаси давнього заліза зводять нанівець просто 13 установками. 13!

Судячи з фотографій – ще кілька залпів, і Антонівському мосту кранти.

Залишається ще один міст у Новій Каховці. Думаю, з ним буде така сама історія. І тоді російське угруповання в Херсоні виявляється відрізаним від постачань.

Як вони вміють наводити понтонні переправи, ми бачили. А це навіть не Сіверський Донець. Це Дніпро. Нижній. У найвужчому місці – 317 метрів за картою.

І в цей момент херсонське угруповання автоматично перейменовується на сталінградське. Зі скиданням боєприпасів із літаків на парашутах. Ну, чи не знаю там – човнами по два ящики снарядів перевозитимуть. У темряві. Уночі.

В української армії з’являються всі шанси взяти Херсон. Слава ЗСУ! – Аркадій Бабченко.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.