Ну все! Льоша Арестович дотриндівся, за нього тепер взялась СБУ. На нього написали заяву через його скандальну заяву про українців

На колишнього радника Офісу президента Олексія Арестовича подали заяву до Служби безпеки України через його висловлювання, в якому він стверджував, що нібито українці дозволили собі «розлюднити окупантів» і цим самим у ворога з’явився стимул для активної боротьби. Про подачу заяви повідомив блогер Олександр Нотевський у своєму твіттері.

«Накатав заяву в СБУ, цікаво, що буде», – написав він.

«Кримінальний кодекс України, стаття 436-2. 1. Виправдання, визнання правомірною, … збройної агресії Російської Федерації проти України, караються виправними роботами на строк до 2 років або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років» – зазначив Нотевський.

Варто зазначити, що наразі Олексій Арестович не надав коментарів щодо звинувачень, що його стосуються, та заяви, яка була подана до Служби безпеки.

Олександр Нотевський – 22-річний блогер з Києва, який має у Twitter понад 7300 підписників. Він також має власний YouTube-канал, на якому випускає відео на політичну тематику. У його Facebook-профілі вказано, що він працює в Благодійному Фонді Сергія Притули і зараз здобуває освіту в одному з вищих навчальних закладів у Києві.