Опааньки! Перший пішов – на росії у москві застрелився генерал-майор служби зовнішньої розвідки. 90-річний ексрозвідник залишив по собі передсмертну записку

У РФ знайшли тіло генерал-майора служби зовнішньої розвідки Росії Лева Соцкова, біля нього були пістолет і передсмертна записка. Про це передає видання Еспресо.

“Пістолет – це реліквія боїв на річці Халхін Гол. Отриманий мною під час перебування представником при спецслужбі Монголії”, – написав генерал.

Зазначається, що він наклав на себе руки. Тіло Соцкова знайшла його дружина у квартирі будинку на вулиці Новаторів.

Наразі на місці, де сталося самогубство, працюють представники правоохоронних органів, а також криміналісти.

Варто додати, що Лев Соцков закінчив Московський державний інститут міжнародних відносин. Після навчання став офіцером зовнішньої розвідки і впродовж багатьох років перебував на оперативній роботі за кордоном. Тривалий час генерал-майор обіймав керівні посади у закордонних апаратах розвідки та підрозділах Центру. Останніми роками Соцкову подобалося займатися вивченням архівних матеріалів з історії розвідки.

Відомо, що у 2006 році отримав премію за книгу “Операція Тарантелла”, присвячену діяльності зовнішньої розвідки СРСР з 1930 по 1945 роки у Великій Британії.

Нещодавно в аеропорту Лондона затримали підозрюваного у шпигунстві на Росію. Перед тим, як його затримали, підозрюваний збирався вилетіти з Британії. Нині чоловік знаходиться під вартою.