Ось чому влада мовчить і нічого не говорить про можливий наступ з Білорусі: відповідь дає військовий експерт

Враховуючи при цьому всі процеси, що відбуваються в Білорусі, та посилення тиску Кремля на диктатора Олександра Лукашенка.

Військовий експерт пояснив, чи є сенс, ґрунтуючись на розвідданих, не мовчки спостерігати небезпечні приготування з боку збройних сил Білорусі, а зробити офіційне попередження-заяву українського уряду про те, що у разі агресії зі сторони Республіки, Україна залишає за собою повне право застосовувати військові засоби на всю глибину території агресора.

Олег Жданов зазначив: таку заяву уряд України не робить тому, що її можуть вважати агресивною, передає ТСН.

“Як підготовка України до агресії з боку Білорусі. Тому робимо скромний вигляд і мовчимо, але при цьому готуємося до найгіршого варіанту – відбиття від вторгнення білоруської армії. Ось такий політичний розклад”, – додав він.

Раніше експерт Іван Ступак пояснив, навіщо самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко постійно їздить до Росії, особливо до Санкт-Петербурга.

А сьогодні 27 червня, українська розвідка повідомила, що збройні сили Білорусі можуть влаштувати провокації в прикордонних з Україною районах. Також очікується продовження ракетних запусків із території Білорусі.

“Очікується продовження авіаційних та ракетних ударів з території та повітряного простору республіки Білорусь. Вкотре закликаємо не нехтувати сигналами повітряної тривоги”, – повідомили у Генштабі.