Ось тепер я можу вам сказати! “Саме так завершиться ця війна” – Володимир Зеленський заявив, що Україна поверне всі свої, окуповані ворогом землі

Глава держави Володимир Зеленський впевнений, що Україна поверне свій Крим, який тимчасово окупувала російська федерація.

Зеленський наголосив, що український прапор знову буде над Ялтою та Судаком, над Джанкоєм та Євпаторією, передає ТСН.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у традиційному відеозверненні.

“Звичайно, ми звільнимо й наш Крим. Прапор України знову буде над Ялтою та Судаком, над Джанкоєм та Євпаторією. І хай кожен з російських посадовців, хто захопив собі дорогоцінну землю в Криму, памʼятає: це не та земля, де їм буде спокій. Немає сьогодні тієї людини, яка точно скаже, скільки часу триватиме наш шлях до перемоги. Але абсолютна більшість людей сьогодні вже усвідомлює – саме такий наш шлях. Саме так завершиться ця війна”, – зазначив український президент.

Також, раніше у президента запитали чи можливий тривалий мир з росією після того, як Україна поверне свої території і після відходу президента володимира путіна.

“Це залежить від бажання російської сторони – чи бачать вони для себе цивілізований розвиток у майбутньому, це їхній вибір. Або вони хочуть просто бути окремою цивілізацією без спілкування з рештою світу”, – сказав президент.

“Наша країна повинна бути з точки зору безпеки готова до будь-якого моменту, будь-якого вторгнення, тому і будувати нашу державу ми будемо саме на таких принципах. Бути готовими завжди до ризику вторгнення з російського боку”, – додав український лідер.