Осіннє рівнодення 2022: що не можна робити в “день сили”

Осіннє рівнодення 2022 року настало 23 вересня о 04:04 ранку за Києвом. Вважається, що ця дата має потужну енергетику, через що її називають “днем сили”.

Астрономічно день осіннього рівнодення знаменує прихід осені. У цей момент центр Сонця перетинає екватор і переходить із північної півкулі в південну – світило починає пізніше сходити та раніше сідати. Розповідаємо про головні прикмети та звичаї “магічної” дати.

Що потрібно зробити в день осіннього рівнодення – традиції

За давніх часів на осіннє рівнодення влаштовували проводи літа та свято врожаю. Існує звичай вмиватися на осіннє рівнодення росою, причому зробити це потрібно до світанку, а потім зустріти сонце – це нібито допоможе продовжити молодість.

Крім того, астрологи рекомендують до 23 вересня завершити розпочаті справи та зосередитися на сьогоденні, не забігаючи планами далеко вперед. Згідно з народними прикметами, яка погода стоїть у день осіннього рівнодення, така й осінь буде.

Що не можна робити в день осіннього рівнодення

На осіннє рівнодення не рекомендується вступати в будь-які конфлікти та сумувати, оскільки негативні емоції можуть мати руйнівні наслідки, вважають астрологи.

Не варто позичати, брати кредити, а також розпочинати нові справи – краще підбити підсумки, подбати про здоров’я та духовність.

За матеріалами Obozrevatel.