Отже, ми приймаємо Україну в НАТО і ставимо Росії ультиматум, ви маєте 24 години на те, щоб вивести свої війська, якщо не виведите ми почнемо діяти – Польський політик

Польський політик пропонує взяти Україну в НАТО і дати Путіну 24 години на виведення військ

Польський політик Роман Гертич розповідає про агресію Росії проти України.

“Я знову закликаю: давайте приймемо членство України в НАТО, дамо росіянам 24 години на вихід, і якщо вони не відступлять, ми почнемо діяти як НАТО в Україні. Ми боїмося ядерної зброї? Що буде з нами? якщо вибухне атомна електростанція?

Давайте виберемо честь і врятуємо собі життя”, – написав політик.

Роман Яцек Гертих – польський політик і юрист, був віце-прем’єр-міністром і міністром освіти. З 2001 по жовтень 2007 також був депутатом Палати громад (нижня палата польського парламенту).

Раніше Генерал польської армії Роман Полко заявив, що Варшава мала б посилити безпеку повітряного простору та встановити системи ППО в Україні.

На його думку, такий крок міг би забезпечити максимальну протидію підльоту будь-якого типу снарядів ще до того, як вони зможуть досягнути польсько-українського кордону.

«Це має бути закриття смуги повітряного простору, що виходить на територію України, і створення системи ППО. Ми не можемо допустити, щоб польські громадяни гинули», – зазначив він.

Полко, який також є членом Ради у справах безпеки та оборони Польщі при президенті, підкреслив, що очікує додаткових безпекових заходів у своїй країні. Зокрема, посилення моніторингу повітряного простору та присутності там бойової авіації.

«Ми повинні повідомити росії, що Україна і прикордонна зона будуть постійно контролюватися альянсом НАТО і російські бойові засоби будуть збиті», – додав військовий.