Палаюча ніч на Росії! Запустили ракету – багато загиблих і постраждалих. У Костромі спалахнула пожежа після того, як під час конфлікту у кафе один з відвідувачів запустив піротехніку

Як пишуть російські ЗМІ, повідомлення про загоряння кафе “Полігон” надійшло о 2:37. Кафе, де спалахнула пожежа, розташований на вулиці Нікітській. Вогонь поширився на 3,5 тисячі квадратних метрів. З будівлі евакуювали 250 людей. Ще 15 осіб вивели з будинку поряд з кафе.

Пожежу вдалося локалізувати лише за 2 години – о 4:23. Гасіння пожежі ускладнювалося тим, що була загроза обвалення покрівлі. Ранг пожежі підвищили до третьої.

З вогнем намагалися впоратися 50 людей на 20 спецмашинах, передає 24канал.

Що відомо про жертв та постраждалих

За даними регіонального МНС, внаслідок пожежі постраждали 4 особи, всі вони перебувають у лікарні. Водночас кількість загиблих різко зросла з 5 до 15. Тіла людей знайшли під завалами.

Цікаво! Кафе, в якому сталася страшна пожежа у Костромі, належить депутату обласної думи Росії. Ним володіє Мірзоєв Іхтіяр Ільдир – депутат Костромської обласної думи та член фракції “Єдина Росія”.

Що могло статися у кафе

Місцеві телеграм-канали пишуть, що один з відвідувачів запустив піротехніку у костромському кафе після конфлікту. Внаслідок масової бійки постраждали двоє людей. Після цього один з учасників запустив ракетницю в опонента і втік. Зараз його розшукують.