Перемога за 2 місяці: названо дві військові події, які допоможуть Україні

Політолог Андрій Піонтковський нагадав, які завдання мають впровадити у життя ЗСУ, щоб прискорити програш РФ у війні.

Російський політолог Андрій Піонтковський, спілкуючись із Марком Фейгіним, озвучив своє бачення ситуації на фронтах України. Відомий публіцист переконаний, що після того, як відбудуться дві важливі військові події, Україна переможе у війні над російськими окупантами швидше.

Російський політолог почав свою розповідь зі слів: “Стратегічний результат війни було вирішено в перший тиждень. І навіть з більшою швидкістю. Що вирішується зараз? Зараз дуже важлива проміжна точка. Я маю на увазі ті інтенсивні дискусії, які ведуться зараз в адміністрації Байдена, переговори Києва та Вашингтона… ”

Андрій Піонтковський зазначив: “Кінцем війни буде той момент, коли ця стратегічна істина програшу стане абсолютно ясною всьому народу російському так само, як вона сьогодні вже зрозуміла Путіну ” .

“Для цього потрібні дві події цілком реальні в найближчі 2 місяці. Це символічна руйнація Кримського мосту, як символу цієї війни і взагалі ідеології “руского міра” та звільнення Херсона.

Це пояснює відчайдушні спроби Путіна схилити до перемир’я. Це означатиме політичну смерть Путіна і, найімовірніше, його швидку фізичну смерть” , – підсумував свої міркування про події, які призведуть до краху Путіна, російський журналіст.