Після того, як з’явилася інформація, що путін в комі – Патрушев вийшов і офіційно повідомив: росія прагне до переговорів

Патрушев заявив про прагнення домовленостей про мир і звинуватив США та Британію у створенні перешкод для переговорів.

Про необхідність укладання домовленості про мир заговорив секретар Ради безпеки РФ Патрушев. Російське керівництво, за його словами, якнайбільше зацікавлене у досягненні політичного та дипломатичного консенсусу.

“Росія виявляє зацікавленість у питанні якнайшвидшого досягнення домовленостей на політичному та дипломатичному рівнях, які могли б сприяти припиненню бойових дій. Але переговорний процес, на жаль, заморожений з боку України”, – заявив Патрушев під час свого виступу на засіданні країн БРІКС, передає Діалог.ua.

Чекіст вкотре звернув увагу, що переговорний процес гальмується виключно через вплив на Київ із боку Великої Британії та США.

Раніше повідомлялось, що на економічному форумі у Петербурзі бояться замаху на Путіна: в акредитації відмовили московському журналісту, який має родичів в Україні.

Жертвою особливої прискіпливості охорони став телеоператор одного зі столичних медіа, про це розповів його знайомий. На відміну від колег по редакції, йому прийшла відмова в акредитації, без жодних пояснень. Журналіст давно живе в Москві, але має родичів на півдні України.

“У неділю вдень у терміновій доповіді Путіну повідомили про те, що, можливо, на нього готувався замах саме під час участі в заходах ПМЕФ. Відсутність повної картини підготовки замаху ФСБ пояснює високим професіоналізмом осіб, які залучені в його організації”, — повідомляє анонімне джерело.

До речі, і набагато менш важливі учасники побоюються (вже через санкції) світитися на цьому форумі: багато бізнесменів і менеджерів просили не вказувати на їхніх бейджах місця роботи.

Всі ці побоювання не завадили запросити на форум справжніх терористів — представників руху “Талібан”, визнаного терористичною організацією у всьому світі та в самій Росії. І не виключеного з цього списку у РФ навіть після того, як таліби повернулися до влади в Афганістані.