Пів години тому передали “передака” прямо зараз пօблизу Бахмута розпочався օдин з найважчих в історії боїв, навіть траншейна війна “першої світової” на фоні цього – це віддих… Наші воїни воюють як справжні Боги, а не люди…

Станом на 5 листопада найтяжчі бої відбуваються за Бахмут, що на Донецькому напрямку. На тій ділянці фронту на боці ворога воюють не лише росіяни, але й найманці ПВК “Вагнер”.

Про це заявив радник міністра внутрішніх справ України Вадим Денисенко в ефірі телемарафону.

На Бахмутському напрямку “кладеться” просто страшна кількість росіян. Попри це, ворог безперервно атакує.

“Насправді там найтяжчі бої, які зараз тривають. За Бахмут, в принципі, відповідає ПВК “Вагнер”, – зазначив Денисенко.

Це пов’язане з тим, що у росіян до оголошення часткової мобілізації критично не вистачало людей. Чого варто допис радника ОП Арестовича про ситуацію:

Що зараз відбувається на Донбасі

Як зазначив речник Східного угруповання військ ЗСУ Сергій Череватий, на східному фронті окупанти ведуть штурмові агресивні дії, завдають ударів з усіх видів ствольної артилерії, РСЗВ, танків і мінометів. ЗСУ відповідають ударами з артилерії та авіації.

У Донецькій області йдуть важкі бої на Бахмутському та Авдіївському напрямках. Також складна ситуація зараз у районі Вугледара. Череватий розповів, що вже кілька днів тривають важкі бої біля населеного пункту Павлівка.