По-хорошому, вивозьте дітей і літніх людей.. Сьогодні, завтра і післязавтра дуже рекомендую не нехтувати тривогою. Арестович попередив жителів Харківщини і всієї України

Радник голови Офісу президента Олексій Арестович попередив, що Харкову загрожують 5-7 БТГр, 6 штурмовиків та 15-18 гелікоптерів.

Про це він заявив в інтерв’ю Марку Фейгіну, передає Укрінформ.

За словами Арестовича, у прикордонній Бєлгородській області росіяни розмістили сили, які можуть атакувати Харків, проте взяти його не зможуть – їх замало.

“Десь 5 – 7 батальйонних тактичних груп, які у разі введення за напрямком можуть завдати Харкову великих неприємностей. Вони не візьмуть місто, одразу кажу, але просунутися ближче до Харкова, поставити під загрозу масованих ударів польової артилерії можуть. Крім того, там є ще штук 6 штурмовиків та 15-18 вертольотів на цьому напрямку”, – розповів радник голови ОП.

“Противник сьогодні намагався рухатися, умовно кажучи, на Старий Салтів, на Руську Лозову… І б’є по Харкову різними засобами… Гинуть люди, люди поранені. Тому ще раз настійно закликаю харків’ян не манкувати сигналами повітряної тривоги, йти в укриття, берегти дітей, а по-хорошому, так і вивезти дітей звідти, літніх людей… Боюся це надовго, вся ця історія з обстрілами Харкова”, – сказав Арестович.

Арестович просить харків’ян не нехтувати сигналами про повітряну тривогу.

“По Харкову били, б’ють і будуть бити, напевно, ще деякий час. Це завдасть великої кількості неприємностей, якщо так можна назвати загибель мирних жителів, втрати й так далі. Тому харків’янам потрібно бути дуже обережними та розуміти, що вони знову стали прифронтовим містом у буквальному сенсі”, – зауважив Арестович.

Також за його даними, всі шість носіїв крилатих ракет РФ вишикувалися в Чорному морі. У зв’язку з цим він закликав жителів України, зокрема Києва і Печерського та інших центральних районів, не ігнорувати сигнали тривоги.

“Сьогодні, завтра, післязавтра і після післязавтра дуже рекомендую нашим громадянам, зокрема тим, хто проживає в Києві, особливо на Печерську — не нехтувати сигналами повітряної тривоги”, — закликав Арестович.