Почалося! А я вас попереджав, моє терпіння луснуло. Стартували масові звільнення чиновників різних рангів

На сайті Президента вже з’явився указ Зеленського про звільнення Кирила Тимошенка з посади заступника голови ОП і це тільки для початоку.

Раніше заступник керівника Офісу Президента України Тимошенко сам написав заяву на звільнення.

Скандал із закупівлею продуктів для ЗСУ: подав у відставку заступник Резнікова В’ячеслав Шаповалов, який відповідав за тилове забезпечення ЗСУ

Він попросив звільнити його, щоб не створювати загрози для стабільного забезпечення армії внаслідок кампанії звинувачень, пов’язаних із закупівлею послуг харчування. Олексій Резніков вже схвалив відставку заступника.

Не зважаючи на те, що озвучені звинувачення є необґрунтованими та безпідставними, заява В’ячеслава Шаповалова про звільнення є достойним вчинком в традиціях європейської та демократичної політики, демонстрація того, що інтереси оборони є вищими, ніж будь-які кабінети чи крісла”, — йдеться у повідомленні Міноборони.

З посади заступника Генпрокурора України звільнено Олексія Симоненка

Нагадаємо, що Олексій Симоненко через кілька днів після заборони Зеленського високопосадовцям “гуляти на широку ногу” взяв відпустку та вирушив на 10 днів до курорта Марбельї в Іспанії на Новий рік.

Заяву про звільнення написав заступник міністра розвитку громад та територій України Іван Лукеря

Він заявив, що це рішення ухвалив ще на початку року.

Сьогодні Кабмін прийняв звільнення 5 голів обласних державних адміністрацій.

Мова йде про голів Дніпропетровської (Валентин Резніченко) Запорізької (Олександр Старух), Київської (Олексій Кулеба), Сумської (Дмитро Живицький) та Херсонської (Ярослав Янушевич) обладміністрацій.

Живицький, Резніченко, Старух та Янушевич є фігурантами кримінальних справ, – джерело