Почалося! Буде цікаво і криваво: Путін вивів свою доньку Катерину Тихонову у велику політику

Це – донька Путіна Єкатєріна Тіхонова. Він (путін -ред.) зробив її співголовою координаційної ради з імпортозаміщення Російського союзу промисловців і підприємців.

Та в кремлівських кулуарах дедалі частіше і все гучніше звучить версія про те, що вона стане наступницею у Кремлі.

Нічого дивного: знаючи паталогічну тягу Путіна до різних знаків та символів, містики та езотерики, я можу припустити, що дане наступництво можливе.

Імператриця Єкатєріна була? Була. Знову буде. І не смійтесь. Ініціатива ЛДПР про перейменування посту глави РФ з «Президента» на «Правітєля» – це пробний камінь у суспільство з дозволу Путіна. Він моніторить настрої.

Та епопея навколо Тіхоновой – це не все. Я писав раніше, ну і загалом багато хто з вас в курсі, що Секретар Совбєза РФ Ніколай Патрушев – так само вбачає наступника у Кремлі в особі свого сина – Дмітрія Патрушева. Він вклав у нього багато сил і засобів, тож просто так він не відступить. Дарма він Шойґу дискредитовував?

Сам Шойґу не здається, а є ще Мантуров з Мішустіним… Возня башт починається. Буде цікаво і криваво. Це нам на руку – Назар Приходько.

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.