Почалося! Справжнє пекло на Росії: там почали масово палити військкомати та місцеві адміністрації після оголошення мобілізації

Після оголошення мобілізації в Росії намагалися підпалити щонайменше п’ять військкоматів. Почастішали випадки “неочікуваних” пожеж і в адміністративних будівлях невеликих міст і сіл Росії.

Про це пише російське видання Медуза, передає ТСН.

У ніч проти 23 вересня невідомі кинули у вікно військкомату в Хабаровську “коктейль Молотова”. Внаслідок чого, поліцейським наказали перевіряти стан справ біля районних військкоматів кожні дві години.

Раніше намагалися спалити військкомат у місті Вільний в Амурській області. Зазначається, що повідомляють про підпали і в Петербурзі, Гаї Оренбурзької області, а також селі Кира в Забайкаллі.

Крім того, в Росії почастішали пожежі в адміністративних будівлях. Зокрема, у ніч проти 23 вересня пожежа сталася в мерії Камишина у Волгоградській області, а також у будинку культури в селищі Цілинний на Алтаї, де розташована адміністрація сільради.

Нагадаємо, в Росії почалися заворушення через мобілізацію. В Тольяті, наприклад, незгодні намагалися спалити міську адміністрацію.

Крім того, російський рух “Весна”, який 21 вересня анонсував протести в Росії проти мобілізації, закликав росіян знову виходити на мітинги. На протести збираються вийти в суботу, 24 вересня, о 17:00.