Почалося!.. Цілу ніч на Кримському мосту відбувається щось незрозуміле: окупанти мало того, що закрили на ніч міст, щоб таємно втекти, так ще й запустили чутки про “атаку України на міст”

Після серії вибухів в окупованому Криму російські загарбники закрили Кримський міст до ранку 17 серпня. Вони поширюють чутки про нібито “атаку України”

Так, машини не зможуть проїхати по мосту до 06:00. Людям нічого не пояснюють. Про це повідомили джерела у розвідці. Перед цим у Криму, на складах окупантів, лунали вибухи.

Лякають “ударами ЗСУ”, а самі тікають.

Росіяни запустили чутки, мовляв, “Україна може обстрілювати”. Розказують, нібито буде працювати ППО, тож міст закривають, аби “убезпечити людей від уламків”.

Насправді ж маріонеткова “влада” збираються разом із родинами та майном втекти. Закривши міст, вони хочуть таємно покинути Крим.

Зверніть увагу! Вдень 16 серпня на Кримському мосту зафіксували рекордний трафік машин. Люди масово виїжджають з Криму. Крім того, величезні черги були на залізничному вокзалі Сімферополя.

Президент Володимир Зеленський зазначив, що росіяни тікають, бо розуміють, Крим – не місце для них. Політик попросив українців, які живуть на півострові, бути обережними та триматись подалі військових об’єктів.