Подібні зміни у жодному разі не можна ігнорувати: лікар розкрив нову загрозу штаму Дельта

Відомий у Львові лікар та радник мера з медичних питань Тарас Жиравецький заявив, що коронавірус у штамі Дельта проявляється в організмі значно раніше, ніж перші мутації СOVID-19. Найбільш помітним симптомом є характерні стрибки температури, яка може “стрибати” до перших восьми днів.

Про це повідомили журналісти “ТСН”, посилаючись на інтерв’ю з фахівцем. Він зазначив, що подібні зміни пацієнт у жодному разі не можна ігнорувати.

Вже в перші дні після зараження температура може підскочити до 37,5-38 градусів, а через пару днів впасти до 35,5. Якщо на сьомий день у пацієнта спостерігається підвищена температура, потрібно звертатися до сімейного лікаря. Це поганий симптом і може свідчити про серйозну небезпеку”, – зазначив Жиравецький.

Крім того, за його словами, одним із нетипових симптомів зараження саме варіантом Дельта є можлива втрата ваги, пов’язана із втратою апетиту та хронічною нудотою.

Для запобігання найгіршим наслідкам необхідно провести аналіз на среактивний білок. На 6-7 день після захворювання це зможе попередити початок серйозних запальних процесів у легенях.

“Це допоможе вчасно визначити початок запальних процесів у легенях та спрямувати на госпіталізацію”, – підкреслив Жиравецький.

Як раніше повідомлялось, вчені опублікували статистику, згідно з якою вакцинація у сім разів знижує ймовірність потрапити до реанімації після зараження коронавірусом.