Подія, яку вся Україна зустріла зі сльозами радості і щастя: Міноборони офіційно підтвердило, що Українські морпіхи упевнено просуваються впритул до Чорного моря

На Херсонщині деокуповано вже понад 50 населених пунктів, задокументовано понад сотню військових злочинів. Українські морські піхотинці метр за метром звільняють територію України, впевнено просуваючись у бік Чорного моря. Про це повідомляє Міноборони України.

“Українські морські піхотинці впевнено просуваються у бік Чорного моря”, – йдеться у повідомленні, передає Кореспондент.

На підтвердження цього в Міноборони нагадали, що український прапор уже майорить, зокрема, над селами Давидів Брід та Старосілля Херсонської області.

Загалом на Херсонщині деокуповано вже понад 50 населених пунктів, задокументовано понад сотню військових злочинів, скоєних окупантами, повідомив перший заступник міністра внутрішніх справ України Євген Єнін.

“Щодо Херсонської області, там наразі загалом деокуповано понад 50 населених пунктів, звільнено приблизно 3,5 тис. громадян від російської окупації”, – сказав Єнін в ефірі національного телемарафону.

За його словами, в області розпочали роботу пересувні мобільні блок-пости.

“Слідчі Нацполіції задокументували 105 військових злочинів, і ця робота триває”, – зазначив перший заступник міністра.