Погода найближчим часом суттєво погіршиться. В Україну увірветься арктичний холод та вдарять майже 20-градусні морози: синоптик назвала дату

В Україну йде холодне арктичне повітря, яке принесе з собою морози. Про це у Facebook розказала синоптик Наталка Діденко.

“З вівторка, з 21 грудня, якраз напередодні найкоротшої ночі та невидимого, але реального повороту на весну, в Україну прорветься холодне арктичне повітря із морозами”, – попередила вона.

Нагадаємо, раніше синоптик Наталка Діденко казала, що температура повітря 21-23 грудня в нічні години може опускатися до -12…-18 градусів, а вдень мороз коливатиметься поблизу -5…-10 градусів.

Прогноз погоди в Україні на завтра

За даними Наталки Діденко, п’ятниця в Україні буде з опадами – періодично йтиме мокрий сніг, у південній частині та на південному сході – з дощем.

Вітер очікується північний, північно-західний, помірний. “У західних областях завтра може задувати до штормового – обережно під балконами, білбордами та великими деревами!”, – попередила синоптик.

За її даними, температура повітря у п’ятницю коливатиметься в межах від 1 морозу до 3 тепла.

Згідно з прогнозом, до кінця поточного тижня в Україні збережеться волога і похмура погода з великою кількістю опадів. По всій країні пройдуть дощі, мокрий сніг і сніг. Зокрема, перед вихідними дощі та мокрий сніг накриють вже всю країну. Вночі температура опускатиметься до 0°…-3°, а вдень очікується невеликий “плюс”.