Поки ми спали, сталось немислиме! Орки провалили завдання: тепер Сєвєродонецьк – це Україна. Тримаємося далі, готуємося до контрнаступу! – Гайдай

Сергій Гайдай у дописі: “10 червня: орки провалили завдання, Сєвєродонецьк – це Україна! Тримаємося далі, готуємося до контрнаступу!

На Сєвєродонецькому напрямку противник безуспішно намагається встановити повний контроль над Сєвєродонецьком, бойові дії тривають.

На Бахмутському напрямку окупанти активно застосовують оперативно-тактичну та армійську авіацію. Підрозділи противника намагались вести штурмові дії у Нирковому та Миколаївці. Українські воїни завдали вогневого ураження. Окупанти з втратами відійшли.

За минулу добу на Донбасі відбито сім атак ворога, знищено 10 танків, сім артилерійських систем, чотири бойові броньовані машини, три спеціальні броньовані автомобілі, чотири одиниці автомобільної техніки та склад з боєприпасами противника. Підрозділами протиповітряної оборони збили п’ять безпілотних літальних апаратів типу “Орлан-10”.

Цієї доби, на щастя, без загиблих та поранених.

Нарешті, люди зрозуміли, що якщо лишилися – то варто перебувати, виключно, в укритті.

Руйнації серед житлового фонду фіксувати вкрай важко через обстріли. Міста та селища понівечені настільки, шо вцілілого майна вже майже не залишилося.

Сєвєродонецьк наближається за рівнем руйнувань до знищених Рубіжного та Попасної. Цієї доби орки пошкодили 15 будинків в Оріховому, шість – у Врубівці, по чотири – в Лисичанську та Гірському.”

Сергій Гайдай

Думка автора може не відображати думку редакції. Редакція не несе відповідальності за обґрунтованість і тлумачення думки автора, а сайт є лише носієм інформації.