“Poтapy подала особливий сигнал”: pociяни заявили, що співачка пepeйшла на їхній бік

У РФ заявили, що відома співачка Софія Ротару нібито перейшла на їхній бік і перестала підтримувати Україну. Пропагандистські ЗМІ стверджують, що артистка подала “особливий сигнал”.

На тлі того, що все більше зірок засуджує повномасштабну війну в Україні та виступає проти путінського режиму, росіяни намагаються будувати конспірологічні теорії і вигадувати те, чого насправді немає. Так, вони побачили “особливий сигнал” від Ротару в тому, що співачка просто привітала свого онука з днем народження російською мовою.

РосЗМІ радіють і стверджують, що так співачка показала, що нібито перейшла на їхній бік. Для підтвердження своєї теорії вони навіть взяли коментар у маловідомої російської співачки Анни Калашникової, яка виступає перед окупантами і підтримує кремлівський режим. Вона стверджує, що Ротару нібито “все прекрасно усвідомила”.

“У шоу-бізнесі сприйняли ці слова як особливий сигнал Софії Михайлівни, посланий Росії. Мовляв, вона з нами. Російські зірки вважають, що артистка вже давно все зрозуміла”, – пишуть пропагандистські видання РФ.

Сама співачка черговий фейк країни-агресорки не коментує. Вона неодноразово публічно висловлювала свою позицію і давала зрозуміти, що підтримує Україну. Нещодавно Ротару послала всіх росіян, вона відмовилася виступати на корпоративі перед громадянами країни-агресорки.