Потужна новина на вечір! “Ми можемо застосувати болючі для росії рішення”: Дуда на весь світ заявив, що рф не буде правити

Анджей Дуда заявив, що болючі для Росії рішення союзників чітко показують, що вона не керує світом. У майбутньому країна-агресорка також ним не правитиме.

Про це президент Польщі розповів під час зустрічі з естонським колегою Аларом Карісом, повідомляє 24 канал. Під час зустрічі глави держав обговорили агресію Росії проти України.

Дуда наголосив, що як Польща, так і Естонія тепер мають зовсім інші можливості, аніж на початку Другої світової війни. Зараз країни можуть організувати допомогу, а також обговорити санкції з союзниками та колегами.

“Ми можемо застосовувати різні болючі для Росії сучасні рішення, які чітко та ясно показують, що вона не править світом і не правитиме ним. Й особливо нашим світом”, – зазначив Дуда.

Раніше повідомлялося, що Польща та Словаччина хочуть, аби Україна якомога швидше отримала статус кандидата у Європейський Союз. Тому держави працюватимуть над цим процесом.

Також Україна та Польща спростять процедури контролю за імпортом та експортом аграрної продукції. Польська сторона забезпечить роботу ветеринарних і санітарних служб у цілодобовому режимі.

До того ж Денис Шмигаль заявив, що Польща допоможе Україні зміцнити обороноздатність. Глава українського уряду разом з прем’єр-міністром Польщі Матеушем Моравецьким уклали відповідний меморандум.