Правда спливла на поверхню! Актор “Кварталу 95” зізнався чим займається дружина Володимира Зеленського

Актор “Квapтaлу 95” Олександр Пікалов, який нещодавно заявив про розлучення, розповів про те, чим займається дружина Володимира 3eлeнcькoгo Oлeнa. За слів артиста, вона продовжує працювати з коміками під час президенства свого чоловіка.

Про те, якою стала Олена 3eлeнcькa Пікалов розповів в ексклюзивному інтерв’ю Українській правді, передає Obozrevatel. Актор зазначив, що створювати жарти дуже прикольна професія, бо веселить авторів.

“У неї дуже обмаль часу, вона з’являється рідше, ніж раніше, але працює. І ми дуже задоволені. В мене думка така, що для неї це маленький кайфець, який залишився”, – вважає Олександр.

Відомо, що дружина голови України працює автором для “Жіночого кварталу” і не збирається покидати цю роботу.

На питання, чи змінилася його хороша подруга після того, як її чоловіка обрали пpезидентом, Пікалов погодився, що деякі зміни в поведінці Олени дійсно з’явилися. Вона стала стриманішою і спокійнішою.

Молоді люди знайомі з 9 класу, тому Саша запевняє, що в свої 43 роки Зеленська стала мудрою жінкою. Комік навіть назвав її “цензурою” команди, адже перша леді тепер прискіпливіше відноситься до політичних жартів.

“Наприклад, починаємо реготати з приводу грошей для дітей, які народилися. А Лєна в темі і каже: “не так”. Я кажу: “Лєна, це ж гумор”. А вона каже: “гумор має бути правдивим”. З’явилася в нас така цензура, звідки не чекали”, – згадує актор.